Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2017

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2017:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Alexander Johansson BK Runan Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Anette Oskarsson Team Taggen BK Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Angela Nyman KFUM Kometerna Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Angela Nyman KFUM Kometerna Damer klass A Final Damer
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Final Damer
Anna Lundström BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Anneli Ed Sandkvist KFUM Kometerna Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass A Söndagen den 12 november 10:30
Annica Rundqvist Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Bernabè Orellana BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass A Söndagen den 12 november 10:30
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass B Söndagen den 12 november 9:00
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Final Ränna
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 11 november 12:00
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Carl Högberg KFUM Kometerna Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Söndagen den 12 november 10:30
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Christer Leth BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Christer Levander Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 10 november 17:30
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 11 november 10:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 12 november 12:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Daniel Henriksson KFUM Kometerna Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass A Final Herrar
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Dennis Andersson Vindens BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Dick Berg BK Bullerby Herrar klass B Lördagen den 11 november 12:00
Dick Berg BK Bullerby Herrar klass A Final Herrar
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Emil Antonsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 12:00
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass A Final Herrar
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 11 november 10:30
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Erik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 11 november 15:30
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Eva Markussen BK Varg Para Damer klass A Söndagen den 12 november 10:30
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 11 november 10:30
FAbian Bergmann Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Gustav Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Göran Göransson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer klass B Söndagen den 12 november 9:00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass A Final Damer
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Henrik Ronström BS 23 Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Henrik Söderkvist BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Ida Jonsson Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 10 november 17:30
Ida Lindberg BK Triss Damer klass B Söndagen den 12 november 10:30
Ida Lindberg BK Triss Damer klass A Final Damer
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass A Final Damer
Inger Johansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 11 november 15:30
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer klass D Söndagen den 12 november 9:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Janette Lindh Motala BF Damer klass D Söndagen den 12 november 10:30
Jeffrey Olsén Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 10 november 17:30
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass A Lördagen den 11 november 10:30
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass D Söndagen den 12 november 12:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Jimmy Valdemarsson KFUM Kometerna Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Johan Carlsson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Lördagen den 11 november 17:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna
Johan Hell Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 10 november 17:30
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Johan Nyman Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Johan Tancred Team Baltzar BC Herrar klass A Söndagen den 12 november 10:30
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Johnny Källman BK Cahoot Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Jonas Karlsson Vilbergens HBK Herrar klass A Fredagen den 10 november 17:30
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Lördagen den 11 november 14:00
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 12 november 12:00
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass B Lördagen den 11 november 12:00
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 11 november 10:30
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Karl-Johan Andersson BK Viskan Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördagen den 11 november 10:30
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Kjell Palm Motala BF Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Final Herrar
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Kristoffer Frost BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Lars-Inge Malmgren Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 11 november 14:00
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 11 november 15:30
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Lennart Gustafsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 10 november 17:30
Lie Johansson Motala BF Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Lilly Wikström Larsson BK Merci Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer klass A Final Damer
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 11 november 10:30
Magnus Karlsson BK Bullerby Herrar klass A Lördagen den 11 november 12:00
Magnus Thalinsson Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 10 november 17:30
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 11 november 15:30
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 10 november 17:30
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar klass A Final Herrar
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 10:30
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Mari Karlsson Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 10 november 17:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 11 november 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Final Damer
Maria Couchér BK Varg Para Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Maria Lindqvist BK Varg Para Rännklass A Söndagen den 12 november 10:30
Maria Mannerö Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Marie Eliasson Team Kinnekulle HBK Damer klass D Söndagen den 12 november 9:00
Marie Eliasson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Final Damer
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Marlene Eriksson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 11 november 15:30
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar klass B Lördagen den 11 november 12:00
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 11 november 17:00
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Mats Berglund BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Micky Hellman BK Tranan Rännklass B Lördagen den 11 november 15:30
Micky Hellman BK Tranan Rännklass A Final Ränna
Mika Kärki Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Lördagen den 11 november 14:00
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 11 november 17:00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Mohammad Hydar Motala BF Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Morgan Johansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Lördagen den 11 november 12:00
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Final Ränna
Niklas Lindwall Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 11 november 10:30
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Söndagen den 12 november 12:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass A Final Herrar
Per-Åke Berglund BK Craft Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 11 november 10:30
Peter Ahnfeldt BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Philip Wändemark BK Viskan Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Final Damer
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass A Final Herrar
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 12 november 10:30
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Final Herrar
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Ronny Olsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 10 november 17:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Söndagen den 12 november 10:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Sammy Juslin BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer
Sara Berglund Klotrullarnas BK Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Sara Hansson HIK Kick Off Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 11 november 10:30
Sophie Hällström KFUM Kometerna Damer klass D Söndagen den 12 november 9:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Sven Johansson BK Tranan Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Theres Strandberg Motala BF Damer klass D Söndagen den 12 november 10:30
Theres Strandberg Motala BF Damer klass A Final Damer
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 11 november 17:00
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar klass C Lördagen den 11 november 12:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass A Final Herrar
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Viola Torlamb Motala BF Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 11 november 14:00