Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Action Jubal 2017

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Action Jubal 2017:


Namn

Klubb

Klass

Start
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass A Final Damer
Sara Nordström BK Bowlinggänget Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Maria Persson BK Kyrk Skövde Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Emma Persson BK Miss Damer klass A Lördagen den 11 november 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Lördagen den 11 november 10:30
Maria Billgren BK Skoj Damer klass A Final Damer
My Olsson BK Stjärnan Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Lisa Nordström-Green BK Tegnér Damer klass A Final Damer
Erika Nordström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 11 november 15:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass A Final Damer
Lena Svanström BK Tranan Damer klass A Lördagen den 11 november 15:30
Ida Lindberg BK Triss Damer klass A Final Damer
Eva Markussen BK Varg Para Damer klass A Söndagen den 12 november 10:30
Annette Jönsson Föreningen Parasport Lund Damer klass A Söndagen den 12 november 10:30
Jenny Almroth Göinge HIF Damer klass A Lördagen den 11 november 10:30
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass A Final Damer
Angela Nyman KFUM Kometerna Damer klass A Final Damer
Jenny Nordberg KFUM Kometerna Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer klass A Final Damer
Sara Berglund Klotrullarnas BK Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Theres Strandberg Motala BF Damer klass A Final Damer
Viola Torlamb Motala BF Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass A Final Damer
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Söndagen den 12 november 10:30
Sabina Nilsson Team Baltzar BC Damer klass A Final Damer
Angelica Warnemark Team Kinnekulle HBK Damer klass A Söndagen den 12 november 9:00
Marie Eliasson Team Kinnekulle HBK Damer klass A Final Damer
Anette Oskarsson Team Taggen BK Damer klass A Söndagen den 12 november 12:00
Rebecca Lindblad BK Bowlinggänget Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Camilla Salkert BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Emma Jarheim BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Lisa Dahl BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Susanne Englund BK Lindarna Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Eva Sjöbom BK Skoj Damer klass B Lördagen den 11 november 10:30
Katarina Evergren BK Skoj Damer klass B Lördagen den 11 november 10:30
Ida Lindberg BK Triss Damer klass B Söndagen den 12 november 10:30
Maria Couchér BK Varg Para Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Ann Persson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Mari Hällsås Johannesberg-Lillängens IF Damer klass B Söndagen den 12 november 12:00
Denise Pettersson Klotrullarnas BK Damer klass B Lördagen den 11 november 15:30
Caroline Dahlström Motala BF Damer klass B Söndagen den 12 november 10:30
Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Karin Bengtsson Palmstadens HBK Damer klass B Lördagen den 11 november 10:30
Hanna Lundgren Team Kinnekulle HBK Damer klass B Söndagen den 12 november 9:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B Lördagen den 11 november 14:00
Camilla Tuvebrant BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Linda Rosberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Maria Söderberg BK Bowlinggänget Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Cecilia Kylington-Stam BK Granen Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Rebecka Johannesson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Rebecka Löfgren BK Skoj Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Sabina Svensson BK Skoj Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Cecilia Robinsson BK Tranan Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Ida Sjöberg BK Tranan Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Anna Lundström BK Varg Para Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Sara Hansson HIK Kick Off Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Eva Magnusson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Marie Wictorin Johannesberg-Lillängens IF Damer klass C Söndagen den 12 november 12:00
Angela Nyman KFUM Kometerna Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Anneli Ed Sandkvist KFUM Kometerna Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Agneta Andersson Klotrullarnas BK Damer klass C Lördagen den 11 november 15:30
Jenny Hallin Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Sandra Friberg Klotrullarnas BK Damer klass C Söndagen den 12 november 9:00
Angelique Wennerlund Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Annica Rundqvist Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Maria Dufwenberg Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Maria Mannerö Motala BF Damer klass C Söndagen den 12 november 10:30
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 11 november 14:00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer klass C Lördagen den 11 november 14:00
Birgitta Anderberg Palmstadens HBK Damer klass C Lördagen den 11 november 10:30
Ida Jonsson Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 10 november 17:30
Mari Karlsson Vilbergens HBK Damer klass C Fredagen den 10 november 17:30
Lilly Wikström Larsson BK Merci Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Inger Johansson BK Tranan Damer klass D Lördagen den 11 november 15:30
Jenny Svensson Johannesberg-Lillängens IF Damer klass D Söndagen den 12 november 12:00
Sophie Hällström KFUM Kometerna Damer klass D Söndagen den 12 november 9:00
Isabel Ferlin Klotrullarnas BK Damer klass D Söndagen den 12 november 9:00
Janette Lindh Motala BF Damer klass D Söndagen den 12 november 10:30
Theres Strandberg Motala BF Damer klass D Söndagen den 12 november 10:30
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D Lördagen den 11 november 14:00
Marie Eliasson Team Kinnekulle HBK Damer klass D Söndagen den 12 november 9:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Larry Johansson BK Bowlinggänget Herrar klass A Final Herrar
Dick Berg BK Bullerby Herrar klass A Final Herrar
Magnus Karlsson BK Bullerby Herrar klass A Lördagen den 11 november 12:00
Johnny Källman BK Cahoot Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Tomas Andersson BK Kyrk Skövde Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Alexander Johansson BK Runan Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass A Final Herrar
Emil Ura BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Erik Karlsson BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Sammy Juslin BK Tranan Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass A Final Herrar
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Krister Broström BK Wege Herrar klass A Final Herrar
Patrik Graaf BK Wege Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Henrik Ronström BS 23 Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Robin Edefell Föreningen Parasport Lund Herrar klass A Söndagen den 12 november 10:30
Magnus Håkansson Göinge HIF Herrar klass A Lördagen den 11 november 10:30
Erik Skogsberg Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Glenn Florens Karlslunds IF BF Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Tomi Rautio Klotrullarnas BK Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Oscar Erixon Marbodals BS Herrar klass A Lördagen den 11 november 15:30
Håkan Rylander Motala BF Herrar klass A Söndagen den 12 november 12:00
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass A Final Herrar
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Björn Moberg Nyköpings BS Herrar klass A Söndagen den 12 november 10:30
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass A Final Herrar
Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Johan Tancred Team Baltzar BC Herrar klass A Söndagen den 12 november 10:30
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Söndagen den 12 november 9:00
Robin Ljungkvist Team Mariestad BK Herrar klass A Final Herrar
Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A Lördagen den 11 november 14:00
Jonas Karlsson Vilbergens HBK Herrar klass A Fredagen den 10 november 17:30
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar klass A Final Herrar
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass A Final Herrar
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass A Final Herrar
Andreas Svensson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Johan Danielsson BK Bowlinggänget Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Dick Berg BK Bullerby Herrar klass B Lördagen den 11 november 12:00
Martin Arvidsson BK Bullerby Herrar klass B Lördagen den 11 november 12:00
Per-Åke Berglund BK Craft Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Henrik Söderkvist BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Kristoffer Frost BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Mats Berglund BK Klossen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
John Strindmark BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Alexander Hansson BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Robin Lyzell BK Skoj Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Anders Svanström BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Andreas Edlander BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Jimmy Susi BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Mattias Andersson BK Tranan Herrar klass B Lördagen den 11 november 15:30
Henric Carlsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Jimmy Månsson BK Varg Para Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Karl-Johan Andersson BK Viskan Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Philip Wändemark BK Viskan Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Magnus Geijer CarlstadHammarö IF Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Benny Nielsen Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Jimmy Karlsson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Ken Andersson Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Markus Fors Föreningen Parasport Lund Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Mats Johansson HBK Åsen Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Martin Källman HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 11 november 17:00
Mikael Svensson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 11 november 17:00
Tobias Larsson HIF FK Lindesberg Herrar klass B Lördagen den 11 november 17:00
Jesper Olsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Daniel Henriksson KFUM Kometerna Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Erik Berggren Klotrullarnas BK Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
William Åberg Klotrullarnas BK Herrar klass B Söndagen den 12 november 9:00
Pierre Ivarsson Motala BF Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Tommy Lundbom Motala BF Herrar klass B Söndagen den 12 november 12:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Richard Stjärnholm Nyköpings BS Herrar klass B Söndagen den 12 november 10:30
Lars Albertson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Lucas Åkerman Berndtsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Rasmus Moberg Palmstadens HBK Herrar klass B Lördagen den 11 november 10:30
Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B Lördagen den 11 november 14:00
Lennart Gustafsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 10 november 17:30
Ronny Olsson Vilbergens HBK Herrar klass B Fredagen den 10 november 17:30
Jonathan Engström Volvo FK Herrar klass B Lördagen den 11 november 12:00
Tom Elingsworth BK Bullerby Herrar klass C Lördagen den 11 november 12:00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Bernabè Orellana BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Christer Leth BK Lindarna Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Johnny Andersson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Martin Jonsson BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Max Ryrstedt BK Skoj Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Jan-Olof Gustavsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Jonathan Carlsson BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Jörgen Bergkvist BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Kennet Ceder BK Tranan Herrar klass C Lördagen den 11 november 15:30
Sven Johansson BK Tranan Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Mikael Hansen BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Peter Ahnfeldt BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Tommy Rosengren BK Varg Para Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
FAbian Bergmann Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Mikael Johansson Föreningen Parasport Lund Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Ronnie Bengtsson HBK Åsen Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Martin Ahrle Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Jimmy Valdemarsson KFUM Kometerna Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Alexander Lindqvist Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Ivan Majlat Klotrullarnas BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Andreas Morton Motala BF Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Kristian Källström Motala BF Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Anders Blomqvist Nyköpings BS Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Daniel Gullberg Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Dick Andersson Palmstadens HBK Herrar klass C Lördagen den 11 november 10:30
Simon Norman Team Kinnekulle HBK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Dick Sernfalk Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Göran Göransson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Johan Carlsson Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Johan Nyman Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Lars-Inge Malmgren Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Mika Kärki Team Taggen BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 12:00
Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 14:00
Christer Levander Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 10 november 17:30
Jeffrey Olsén Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 10 november 17:30
Johan Hell Vilbergens HBK Herrar klass C Fredagen den 10 november 17:30
Emil Granström Vimmerby BK Herrar klass C Lördagen den 11 november 12:00
Dennis Andersson Vindens BK Herrar klass C Söndagen den 12 november 10:30
Simon Sätterström Volvo FK Herrar klass C Söndagen den 12 november 9:00
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Christian Svensson BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 11 november 10:30
Petar Savanovic BK Skoj Herrar klass D Lördagen den 11 november 10:30
Daniel Hult BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Emil Antonsson BK Tranan Herrar klass D Lördagen den 11 november 15:30
Jonas Arvidsson BK Varg Para Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Christoffer Hietalahti Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 12 november 12:00
Jonas Ragnarsson Johannesberg-Lillängens IF Herrar klass D Söndagen den 12 november 12:00
Carl Högberg KFUM Kometerna Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Daniel Hermansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Henrik Ernbert Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Magnus Hjertén Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Morgan Johansson Klotrullarnas BK Herrar klass D Söndagen den 12 november 9:00
Kjell Palm Motala BF Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Patrik Tulldahl Motala BF Herrar klass D Söndagen den 12 november 12:00
Ragnar Carlman Motala BF Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Karl Jansson Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Patrik Rosén Nyköpings BS Herrar klass D Söndagen den 12 november 10:30
Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Gustav Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Marcus Svensson Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 10:30
Niklas Lindwall Palmstadens HBK Herrar klass D Lördagen den 11 november 14:00
Magnus Thalinsson Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 10 november 17:30
Marcus Mai Vilbergens HBK Herrar klass D Fredagen den 10 november 17:30
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Lördagen den 11 november 12:00
Niklas Johansson BK Bullerby Rännklass A Final Ränna
Marcus Gustafsson BK Tranan Rännklass A Lördagen den 11 november 15:30
Micky Hellman BK Tranan Rännklass A Final Ränna
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass A Final Ränna
Maria Lindqvist BK Varg Para Rännklass A Söndagen den 12 november 10:30
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Lördagen den 11 november 17:00
Johan Eriksson HIF FK Lindesberg Rännklass A Final Ränna
Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A Lördagen den 11 november 14:00
Patrik Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 11 november 10:30
Sofie Rubin BK Skoj Rännklass B Lördagen den 11 november 10:30
Marlene Eriksson BK Tranan Rännklass B Lördagen den 11 november 15:30
Micky Hellman BK Tranan Rännklass B Lördagen den 11 november 15:30
Bo Lindahl BK Varg Para Rännklass B Söndagen den 12 november 9:00
Lie Johansson Motala BF Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Mohammad Hydar Motala BF Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Karola Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Nils-Roland Klingstedt Nyköpings BS Rännklass B Söndagen den 12 november 10:30
Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B Lördagen den 11 november 14:00
Camilla Koijan RBU Västerås Rännklass B Lördagen den 11 november 12:00