Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Lördagen den 11 november 14:00

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anna-Karin Bäck BK Bus Damer klass B
2. Helen Jönsson Palmstadens HBK Damer klass B
3. Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B
4. Sofie Hägglöf Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer klass B
5. Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer klass C
6. Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer klass C
7. Camilla Olsson Palmstadens HBK Damer klass D
8. Harriet Roos Palmstadens HBK Damer klass D
9. Jenny Andersson Palmstadens HBK Damer klass D
10. Jenny Jönsson Palmstadens HBK Damer klass D
11. Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer klass D
12. Lilly Wikström Larsson BK Merci Damer klass D
13. Alexander Johansson Sollentuna BwK Herrar klass A
14. Andreas Brönnmark Palmstadens HBK Herrar klass A
15. Bengt Schnipka Palmstadens HBK Herrar klass A
16. Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar klass A
17. Erik Åkerman Palmstadens HBK Herrar klass A
18. Johan Larsson BK Kristallen Herrar klass A
19. Mathias Lööw Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass A
20. Robin Persson Palmstadens HBK Herrar klass A
21. Andreas Leuving Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B
22. Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B
23. Jens Persson BK Kristallen Herrar klass B
24. Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B
25. Mattias Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass B
26. Mikael Jonsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass B
27. Oliwer Enulf Palmstadens HBK Herrar klass B
28. Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar klass B
29. Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar klass B
30. Anders Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass C
31. Hampus Hammarbäck HIF FK Lindesberg Herrar klass C
32. Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar klass C
33. Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar klass C
34. Mattias Sandell Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C
35. Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C
36. Stefan Westerdahl Norsborgs AIK Herrar klass C
37. Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar klass C
38. Anders Pedersen Palmstadens HBK Herrar klass D
39. Benny Larsen Palmstadens HBK Herrar klass D
40. Gustav Nilsson Palmstadens HBK Herrar klass D
41. Niklas Lindwall Palmstadens HBK Herrar klass D
42. Mikael Andersson Norsborgs AIK Rännklass A
43. Jonas Larsson Palmstadens HBK Rännklass B
44. Reserverad plats    
45. Reserverad plats    
46. Reserverad plats